Yapay Zeka

Yapay Zeka alt kategorisi

209 ürün
Yapay Zeka Okumaları

Yapay Zeka Okumaları

Kolektif

300.00
Yapay Zeka Çalışmaları

Yapay Zeka Çalışmaları

Filiz Aydoğan Boschele

690.00
Herkes İçin Yapay Zeka

Herkes İçin Yapay Zeka

Ayhan Bozkurt

250.00
Yapay Zeka ve Sanat

Yapay Zeka ve Sanat

Alp Doğu Eser

330.00
Çeviride Yapay Zeka ve Etik

Çeviride Yapay Zeka ve Etik

Ziya Tok

210.00
Yapay Zekânın Deyim Çevirisi

Yapay Zekânın Deyim Çevirisi

Şahin Sarı

240.00
Yapay Zeka Uygulamaları ve Kullanım Alanları

Yapay Zeka Uygulamaları ve Kullanım Alanları

Kolektif

520.00
Yapay Zeka İle Sohbetler

Yapay Zeka İle Sohbetler

Ayhan Bozkurt

310.00
Yapay Zeka: Dijital Çağın Anahtarı

Yapay Zeka: Dijital Çağın Anahtarı

Kolektif

343.75
1. Ulusal Yapay Zeka Buluşması

1. Ulusal Yapay Zeka Buluşması

Kolektif

600.00
Yapay Zeka 2041

Yapay Zeka 2041

Kai-Fu Lee, Chen Qiufan

700.00
Yapay Zeka Şirketi

Yapay Zeka Şirketi

Mehmet Nuri Çankaya

540.00
Yapay Zeka Ne Yapamaz?

Yapay Zeka Ne Yapamaz?

Ahmet Çevik

250.00
Yapay Zekanın Değiştirdiği Dinamikler

Yapay Zekanın Değiştirdiği Dinamikler

Kolektif

572.00
Fundamentals of Social Humanoid Robot Programming

Fundamentals of Social Humanoid Robot Programming

Kolektif

800.00
Algoritmaların Kara Kutusu Üzerine Düşünmek

Algoritmaların Kara Kutusu Üzerine Düşünmek

Elif Karakoç Keskin

300.00
Yapay Zeka Çağında İletişim

Yapay Zeka Çağında İletişim

Ergin Ergül, Huri Deniz Karcı, Çağrı Gümüş, Necati Vardar

350.00
Eğitimde Yapay Zeka

Eğitimde Yapay Zeka

Kolektif

450.00
Yapay Zeka Evreni: Herkes İçin Yapay Zeka

Yapay Zeka Evreni: Herkes İçin Yapay Zeka

Murat Emeç

270.00
Kütüphanelerin Geleceği: Yapay Zekâ ve Büyük Verinin Kütüphanelerde Kullanımı

Kütüphanelerin Geleceği: Yapay Zekâ ve Büyük Verinin Kütüphanelerde Kullanımı

Burak Savaş Sarıçoban

250.00
Eğitimde Robot Programlama

Eğitimde Robot Programlama

Ozan Coşkunserçe

365.00
Yapay Zeka, Algoritmalar ve Kamusal Alanin Geleceği

Yapay Zeka, Algoritmalar ve Kamusal Alanin Geleceği

Mahmut Özer

230.00
Üretken Yapay Zeka

Üretken Yapay Zeka

Jerry Kaplan

345.00
Artificial Intelligence in Education

Artificial Intelligence in Education

Veysel Bozkurt, Dheeba Moosa

430.00
Üretken Yapay Zeka ve Uygulamaları Dil Modelleri – Prompt Yazma – Üretken Yapay Zeka Uygulamaları

Üretken Yapay Zeka ve Uygulamaları Dil Modelleri – Prompt Yazma – Üretken Yapay Zeka Uygulamaları

Vasif Nabiyev, Ali Kürşat Erümit

575.00