Tırsak Sincap - Uyku Zamanı
Yazar:Melanie Watt
Editör: Elif Hazal Çök
Stokta Yok
Bu kitapta 12 Nobel Puan kazanın
Sepet tutarı 1000 ₺ ve üzeri
siparişlerinizde kargo ücretsiz!
Kitap Hakkında
Herkes Tırsak Sincap için deli oluyor!
Tırsak Sincap hiç uyumazdı. Uyumak onun için çok korkunçtu. Hayaletler, ejderhalar ve puantiyeli canavarlar hakkında kâbuslar görebilirdi!
Bu yüzden, her gece kendisini meşgul ederek uyanık kalırdı... Ancak uykudan kaçmanın, yorgunluk gibi ciddi yan etkileri vardı. İşte, bir şeylerin yanlış gittiğini Tırsak o zaman fark etti: tüm kâbusları gerçeğe dönüşmek üzereydi!
Bir plan yaptı ve bu sorunu çözmeye çalıştı. Ama işler iyice sarpa sardı!
"Tırsak Sincap'ı korkutan her şey çocukları kahkahaya boğacak!"
— Kirkus Reviews
Benzer ürünler
Bu kitaba yakın başlık ve konularda öne çıkanlar; kategori ve yayınevine göre de sıralanır — keşfetmeniz için seçildi.

Dönüşüm Zamanı - Can ile Rüya
İlyas Gündüz

Uyku Zamanı
Kolektif

Uyku Zamanı!
Stephanie Moss

Uyku Zamanı Hikayelerim
Kolektif

Şimdi Uyku Zamanı
Matt Carr

Uyku Zamanı - Şimdi Tam Zamanı Serisi
Kolektif

Kendim Yapabilirim - Uyku Zamanı
Saniye Bencik Kangal

Alina ve Mia Uyku Zamanı
Ayşe Ece Acar

Uyku Zamanı - Ben Artık Büyüdüm!
Kolektif

Uyku Zamanı Minik Fare – Uyku Saati İçin Mindfullness Alıştırmaları
Magali Mialaret

Uyku
Aylin Doğan Ömür

Kirpicik Peki şimdi ne Yapacak? - Uyku Zamanı
Canan Kuloğlu
Melanie Watt — diğer kitapları
Aynı yazara ait diğer eserler; çok satanlar öne alındı.

Tırsak Sincap
Melanie Watt

Tırsak Sincap - Arkadaş Ediniyor
Melanie Watt

Tırsak Sincap - Doğum Gününü Kutluyor
Melanie Watt

Kedibüdü
Melanie Watt

Kedibüdü Geri Döndü!
Melanie Watt

Kedibüdü’nün Başyapıtı
Melanie Watt



